#DivDayDateKOFieldHome TeamAwayTeam
880 DIV A Sun Jul 21 17:00 Iceland 1 GNFC 151 FC
802 DIV B Sun Jul 21 17:00 Paramount Fine Foods Centre 1 FC Kanhellenic Freedom FC
838 DIV C Sun Jul 21 17:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Ballotelletubies Etobicoke Blizzards
803 DIV B Sun Jul 21 19:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Oatmeal FC Rushton United
839 DIV C Sun Jul 21 19:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Garnetwood Legends Just Finish FC
882 DIV A Sun Jul 21 19:00 Iceland 2 Platinum Ponies PFC
881 DIV A Sun Jul 21 19:00 Iceland 1 Gold Team Loosescrews
883 DIV A Sun Jul 21 21:00 Iceland 1 SCFC TCT FC
804 DIV B Sun Jul 21 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Tottenham Hotguys D-Gents
840 DIV C Sun Jul 21 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Malicki Sanchez Babcialona
257 BU8 Mon Jul 22 18:30 Bloor Athletics #1 BLACK WHITE
259 BU8 Mon Jul 22 18:30 Bloor Athletics #3 MAROON ORANGE
258 BU8 Mon Jul 22 18:30 Bloor Athletics #2 LIME GREEN ROYAL BLUE
717 GU11/12 Mon Jul 22 19:00 Fleetwood Mini YELLOW PURPLE
716 GU11/12 Mon Jul 22 19:00 Kennedy Park PINK RED
586 BU13/15 Mon Jul 22 19:00 Rathwood ROYAL BLUE BLACK
585 BU13/15 Mon Jul 22 19:00 Alison Park FOREST GREEN RED
587 BU13/15 Mon Jul 22 19:00 Garnetwood SKY BLUE WHITE
925 BU12 Mon Jul 22 19:00 Applewood Park NAVY BLUE YELLOW
588 BU13/15 Mon Jul 22 19:00 Fleetwood Large YELLOW SILVER
260 BU8 Mon Jul 22 19:20 Bloor Athletics #1 SILVER KELLY GREEN
261 BU8 Mon Jul 22 19:20 Bloor Athletics #2 SKY BLUE GOLD
462 GU5/6 Tue Jul 23 18:30 Bloor Athletics #2 PINK ROYAL BLUE
463 GU5/6 Tue Jul 23 18:30 Bloor Athletics #3 PURPLE RED
765 GU7/8 Tue Jul 23 18:30 Bloor Athletics #5 LIME GREEN PINK
764 GU7/8 Tue Jul 23 18:30 Bloor Athletics #4 BLACK KELLY GREEN
766 GU7/8 Tue Jul 23 18:30 Bloor Athletics #6 MAROON ORANGE
461 GU5/6 Tue Jul 23 18:30 Bloor Athletics #1 GOLD WHITE
377 BU11 Tue Jul 23 19:00 Fleetwood Mini BLACK WHITE
613 BU16/18 Tue Jul 23 19:00 Rathwood BLACK RED
303 BU9 Tue Jul 23 19:00 Woodington YELLOW WHITE
302 BU9 Tue Jul 23 19:00 Rayfield ROYAL BLUE KELLY GREEN
378 BU11 Tue Jul 23 19:00 Kennedy Park YELLOW ROYAL BLUE
615 BU16/18 Tue Jul 23 19:00 Fleetwood Large SILVER SKY BLUE
967 GU16/18 Tue Jul 23 19:00 Applewood Park PINK RED
614 BU16/18 Tue Jul 23 19:00 Garnetwood ROYAL BLUE FOREST GREEN
301 BU9 Tue Jul 23 19:00 Meadow Glen BLACK MAROON
969 GU16/18 Tue Jul 23 19:00 McKenzie YELLOW PURPLE
464 GU5/6 Tue Jul 23 19:20 Bloor Athletics #1 SKY BLUE ORANGE
767 GU7/8 Tue Jul 23 19:20 Bloor Athletics #4 PURPLE SKY BLUE
768 GU7/8 Tue Jul 23 19:20 Bloor Athletics #5 ROYAL BLUE GOLD
465 GU5/6 Tue Jul 23 19:20 Bloor Athletics #2 TEAL LIME GREEN
86 BU5 Wed Jul 24 18:30 Bloor Athletics #2 ROYAL BLUE ORANGE
87 BU5 Wed Jul 24 18:30 Bloor Athletics #3 WHITE SKY BLUE
85 BU5 Wed Jul 24 18:30 Bloor Athletics #1 BLACK RED
411 BU12 Wed Jul 24 19:00 Fleetwood Mini YELLOW WHITE
348 BU10 Wed Jul 24 19:00 Woodington YELLOW SILVER
409 BU12 Wed Jul 24 19:00 Kennedy Park NAVY BLUE ROYAL BLUE
347 BU10 Wed Jul 24 19:00 Rayfield SKY BLUE WHITE
346 BU10 Wed Jul 24 19:00 Meadow Glen ROYAL BLUE BLACK
632 GU13/15 Wed Jul 24 19:00 Garnetwood PINK RED
410 BU12 Wed Jul 24 19:00 Applewood Park SILVER RED
345 BU10 Wed Jul 24 19:00 Barondale Park ORANGE RED
633 GU13/15 Wed Jul 24 19:00 Fleetwood Large YELLOW PURPLE
961 BU8 Wed Jul 24 19:20 Bloor Athletics #1 SILVER MAROON
936 BU6 Wed Jul 24 19:20 Bloor Athletics #3 GOLD SKY BLUE
962 BU8 Wed Jul 24 19:20 Bloor Athletics #2 WHITE GOLD
130 BU6 Thu Jul 25 18:30 Bloor Athletics #2 ORANGE BLACK
193 BU7 Thu Jul 25 18:30 Bloor Athletics #4 BLACK TEAL
194 BU7 Thu Jul 25 18:30 Bloor Athletics #5 KELLY GREEN SILVER
195 BU7 Thu Jul 25 18:30 Bloor Athletics #6 MAROON PURPLE
129 BU6 Thu Jul 25 18:30 Bloor Athletics #1 GOLD KELLY GREEN
650 GU16/18 Thu Jul 25 19:00 Fleetwood Mini PINK RED
685 GU9/10 Thu Jul 25 19:00 Rayfield ORANGE BLACK
957 BU16/18 Thu Jul 25 19:00 Rathwood FOREST GREEN SKY BLUE
651 GU16/18 Thu Jul 25 19:00 Kennedy Park YELLOW PURPLE
686 GU9/10 Thu Jul 25 19:00 Woodington ROYAL BLUE WHITE
687 GU9/10 Thu Jul 25 19:00 Barondale Park YELLOW PINK
954 GU11/12 Thu Jul 25 19:00 Applewood Park YELLOW PURPLE
684 GU9/10 Thu Jul 25 19:00 Meadow Glen KELLY GREEN MAROON
131 BU6 Thu Jul 25 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE SKY BLUE
198 BU7 Thu Jul 25 19:20 Bloor Athletics #6 WHITE ORANGE
197 BU7 Thu Jul 25 19:20 Bloor Athletics #5 SKY BLUE GOLD
196 BU7 Thu Jul 25 19:20 Bloor Athletics #4 ROYAL BLUE LIME GREEN
132 BU6 Thu Jul 25 19:20 Bloor Athletics #2 WHITE RED
964 DIV A Fri Jul 26 21:00 Iceland 1 SCFC TCT FC
46 MICRO 3/4 Sat Jul 27 10:00 Bloor Athletics #1 GOLD BLACK
48 MICRO 3/4 Sat Jul 27 10:00 Bloor Athletics #3 PURPLE WHITE
47 MICRO 3/4 Sat Jul 27 10:00 Bloor Athletics #2 ORANGE ROYAL BLUE
49 MICRO 3/4 Sat Jul 27 10:00 Bloor Athletics #4 RED PINK
50 MICRO 3/4 Sat Jul 27 10:00 Bloor Athletics #5 SKY BLUE LIME GREEN
884 DIV A Sun Jul 28 17:00 Iceland 1 151 FC Platinum Ponies
841 DIV C Sun Jul 28 17:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Ballotelletubies Babcialona
805 DIV B Sun Jul 28 17:00 Paramount Fine Foods Centre 1 FC Kanhellenic D-Gents
842 DIV C Sun Jul 28 19:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Etobicoke Blizzards Just Finish FC
806 DIV B Sun Jul 28 19:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Freedom FC Rushton United
885 DIV A Sun Jul 28 19:00 Iceland 1 Gold Team SCFC
886 DIV A Sun Jul 28 19:00 Iceland 2 PFC GNFC
887 DIV A Sun Jul 28 21:00 Iceland 1 TCT FC Loosescrews
843 DIV C Sun Jul 28 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Malicki Sanchez Garnetwood Legends
807 DIV B Sun Jul 28 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Tottenham Hotguys Oatmeal FC
977 DIXIE CUP Mon Jul 29 18:30 Garnetwood SILVER YELLOW
976 DIXIE CUP Mon Jul 29 18:30 Alison Park RED ROYAL BLUE
982 DIXIE CUP Mon Jul 29 18:30 Fleetwood Large SKY BLUE BLACK
262 BU8 Mon Jul 29 18:30 Bloor Athletics #1 GOLD BLACK
983 DIXIE CUP Mon Jul 29 18:30 Rathwood FOREST GREEN WHITE
264 BU8 Mon Jul 29 18:30 Bloor Athletics #3 ORANGE WHITE
263 BU8 Mon Jul 29 18:30 Bloor Athletics #2 LIME GREEN SILVER
718 GU11/12 Mon Jul 29 19:00 Kennedy Park PURPLE PINK
719 GU11/12 Mon Jul 29 19:00 Fleetwood Mini YELLOW RED
926 BU12 Mon Jul 29 19:00 Applewood Park WHITE SILVER
265 BU8 Mon Jul 29 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE MAROON
266 BU8 Mon Jul 29 19:20 Bloor Athletics #2 SKY BLUE KELLY GREEN
467 GU5/6 Tue Jul 30 18:30 Bloor Athletics #2 PINK SKY BLUE
468 GU5/6 Tue Jul 30 18:30 Bloor Athletics #3 RED WHITE
769 GU7/8 Tue Jul 30 18:30 Bloor Athletics #4 GOLD BLACK
770 GU7/8 Tue Jul 30 18:30 Bloor Athletics #5 LIME GREEN PURPLE
771 GU7/8 Tue Jul 30 18:30 Bloor Athletics #6 ORANGE KELLY GREEN
466 GU5/6 Tue Jul 30 18:30 Bloor Athletics #1 LIME GREEN GOLD
992 DIXIE CUP 16 Tue Jul 30 18:30 Rathwood SKY BLUE FOREST GREEN
991 DIXIE CUP 16 Tue Jul 30 18:30 Fleetwood Large RED BLACK
993 DIXIE CUP 16 Tue Jul 30 18:30 Garnetwood ROYAL BLUE SILVER
970 GU16/18 Tue Jul 30 19:00 McKenzie YELLOW RED
968 GU16/18 Tue Jul 30 19:00 Applewood Park PURPLE PINK
304 BU9 Tue Jul 30 19:00 Meadow Glen KELLY GREEN YELLOW
305 BU9 Tue Jul 30 19:00 Rayfield MAROON ROYAL BLUE
306 BU9 Tue Jul 30 19:00 Woodington WHITE BLACK
380 BU11 Tue Jul 30 19:00 Kennedy Park YELLOW WHITE
379 BU11 Tue Jul 30 19:00 Fleetwood Mini ROYAL BLUE BLACK
469 GU5/6 Tue Jul 30 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE PURPLE
773 GU7/8 Tue Jul 30 19:20 Bloor Athletics #5 ROYAL BLUE SKY BLUE
772 GU7/8 Tue Jul 30 19:20 Bloor Athletics #4 PINK MAROON
470 GU5/6 Tue Jul 30 19:20 Bloor Athletics #2 TEAL ORANGE
88 BU5 Wed Jul 31 18:30 Bloor Athletics #1 ORANGE WHITE
89 BU5 Wed Jul 31 18:30 Bloor Athletics #2 RED ROYAL BLUE
90 BU5 Wed Jul 31 18:30 Bloor Athletics #3 SKY BLUE BLACK
1002 DIXIE CUP Wed Jul 31 18:30 Fleetwood Large PURPLE RED
1001 DIXIE CUP Wed Jul 31 18:30 Garnetwood PINK YELLOW
350 BU10 Wed Jul 31 19:00 Meadow Glen ROYAL BLUE SILVER
349 BU10 Wed Jul 31 19:00 Barondale Park BLACK YELLOW
413 BU12 Wed Jul 31 19:00 Applewood Park ROYAL BLUE SILVER
414 BU12 Wed Jul 31 19:00 Fleetwood Mini WHITE NAVY BLUE
412 BU12 Wed Jul 31 19:00 Kennedy Park RED YELLOW
352 BU10 Wed Jul 31 19:00 Woodington WHITE ORANGE
351 BU10 Wed Jul 31 19:00 Rayfield SKY BLUE RED
937 BU6 Wed Jul 31 19:20 Bloor Athletics #1 KELLY GREEN ROYAL BLUE
944 BU7 Wed Jul 31 19:20 Bloor Athletics #3 LIME GREEN SKY BLUE
943 BU7 Wed Jul 31 19:20 Bloor Athletics #2 BLACK KELLY GREEN
134 BU6 Thu Aug 1 18:30 Bloor Athletics #2 ORANGE RED
199 BU7 Thu Aug 1 18:30 Bloor Athletics #4 GOLD LIME GREEN
200 BU7 Thu Aug 1 18:30 Bloor Athletics #5 KELLY GREEN WHITE
201 BU7 Thu Aug 1 18:30 Bloor Athletics #6 MAROON BLACK
133 BU6 Thu Aug 1 18:30 Bloor Athletics #1 BLACK WHITE
1009 DIXIE CUP Thu Aug 1 18:30 Fleetwood Mini PURPLE RED
1008 DIXIE CUP Thu Aug 1 18:30 Kennedy Park PINK YELLOW
690 GU9/10 Thu Aug 1 19:00 Woodington ROYAL BLUE MAROON
689 GU9/10 Thu Aug 1 19:00 Rayfield ORANGE PINK
691 GU9/10 Thu Aug 1 19:00 Barondale Park WHITE KELLY GREEN
688 GU9/10 Thu Aug 1 19:00 Meadow Glen BLACK YELLOW
135 BU6 Thu Aug 1 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE KELLY GREEN
203 BU7 Thu Aug 1 19:20 Bloor Athletics #5 SILVER ROYAL BLUE
202 BU7 Thu Aug 1 19:20 Bloor Athletics #4 PURPLE SKY BLUE
136 BU6 Thu Aug 1 19:20 Bloor Athletics #2 SKY BLUE GOLD
204 BU7 Thu Aug 1 19:20 Bloor Athletics #6 TEAL ORANGE
53 MICRO 3/4 Sat Aug 3 10:00 Bloor Athletics #3 PINK ROYAL BLUE
52 MICRO 3/4 Sat Aug 3 10:00 Bloor Athletics #2 LIME GREEN GOLD
51 MICRO 3/4 Sat Aug 3 10:00 Bloor Athletics #1 BLACK ORANGE
54 MICRO 3/4 Sat Aug 3 10:00 Bloor Athletics #4 RED PURPLE
55 MICRO 3/4 Sat Aug 3 10:00 Bloor Athletics #5 SKY BLUE WHITE
269 BU8 Mon Aug 5 18:30 Bloor Athletics #3 MAROON SILVER
268 BU8 Mon Aug 5 18:30 Bloor Athletics #2 KELLY GREEN GOLD
267 BU8 Mon Aug 5 18:30 Bloor Athletics #1 BLACK LIME GREEN
985 DIXIE CUP Mon Aug 5 18:30 Rathwood WHITE SKY BLUE
979 DIXIE CUP Mon Aug 5 18:30 Garnetwood YELLOW RED
984 DIXIE CUP Mon Aug 5 18:30 Fleetwood Large BLACK FOREST GREEN
978 DIXIE CUP Mon Aug 5 18:30 Alison Park ROYAL BLUE SILVER
720 GU11/12 Mon Aug 5 19:00 Kennedy Park PINK YELLOW
721 GU11/12 Mon Aug 5 19:00 Fleetwood Mini RED PURPLE
270 BU8 Mon Aug 5 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE ORANGE
271 BU8 Mon Aug 5 19:20 Bloor Athletics #2 SKY BLUE WHITE
472 GU5/6 Tue Aug 6 18:30 Bloor Athletics #2 ORANGE LIME GREEN
473 GU5/6 Tue Aug 6 18:30 Bloor Athletics #3 PURPLE SKY BLUE
774 GU7/8 Tue Aug 6 18:30 Bloor Athletics #4 BLACK LIME GREEN
775 GU7/8 Tue Aug 6 18:30 Bloor Athletics #5 SKY BLUE GOLD
776 GU7/8 Tue Aug 6 18:30 Bloor Athletics #6 MAROON PURPLE
471 GU5/6 Tue Aug 6 18:30 Bloor Athletics #1 GOLD PINK
995 DIXIE CUP 16 Tue Aug 6 18:30 Rathwood RED FOREST GREEN
994 DIXIE CUP 16 Tue Aug 6 18:30 Fleetwood Large SKY BLUE SILVER
996 DIXIE CUP 16 Tue Aug 6 18:30 Garnetwood ROYAL BLUE BLACK
307 BU9 Tue Aug 6 19:00 Meadow Glen KELLY GREEN WHITE
308 BU9 Tue Aug 6 19:00 Rayfield ROYAL BLUE BLACK
382 BU11 Tue Aug 6 19:00 Kennedy Park WHITE ROYAL BLUE
309 BU9 Tue Aug 6 19:00 Woodington YELLOW MAROON
381 BU11 Tue Aug 6 19:00 Fleetwood Mini BLACK YELLOW
474 GU5/6 Tue Aug 6 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE RED
778 GU7/8 Tue Aug 6 19:20 Bloor Athletics #5 ROYAL BLUE KELLY GREEN
777 GU7/8 Tue Aug 6 19:20 Bloor Athletics #4 PINK ORANGE
475 GU5/6 Tue Aug 6 19:20 Bloor Athletics #2 TEAL WHITE
92 BU5 Wed Aug 7 18:30 Bloor Athletics #2 ROYAL BLUE BLACK
93 BU5 Wed Aug 7 18:30 Bloor Athletics #3 WHITE RED
91 BU5 Wed Aug 7 18:30 Bloor Athletics #1 ORANGE SKY BLUE
1003 DIXIE CUP Wed Aug 7 18:30 Garnetwood RED YELLOW
1004 DIXIE CUP Wed Aug 7 18:30 Fleetwood Large PURPLE PINK
353 BU10 Wed Aug 7 19:00 Barondale Park ORANGE SKY BLUE
416 BU12 Wed Aug 7 19:00 Applewood Park SILVER NAVY BLUE
354 BU10 Wed Aug 7 19:00 Meadow Glen RED YELLOW
417 BU12 Wed Aug 7 19:00 Fleetwood Mini YELLOW ROYAL BLUE
356 BU10 Wed Aug 7 19:00 Woodington WHITE ROYAL BLUE
415 BU12 Wed Aug 7 19:00 Kennedy Park RED WHITE
355 BU10 Wed Aug 7 19:00 Rayfield SILVER BLACK
945 BU7 Wed Aug 7 19:20 Bloor Athletics #1 ORANGE SILVER
946 BU7 Wed Aug 7 19:20 Bloor Athletics #2 PURPLE ROYAL BLUE
938 BU6 Wed Aug 7 19:20 Bloor Athletics #3 RED ORANGE
138 BU6 Thu Aug 8 18:30 Bloor Athletics #2 KELLY GREEN WHITE
205 BU7 Thu Aug 8 18:30 Bloor Athletics #4 BLACK WHITE
206 BU7 Thu Aug 8 18:30 Bloor Athletics #5 LIME GREEN SILVER
207 BU7 Thu Aug 8 18:30 Bloor Athletics #6 ORANGE PURPLE
137 BU6 Thu Aug 8 18:30 Bloor Athletics #1 GOLD ROYAL BLUE
1011 DIXIE CUP Thu Aug 8 18:30 Fleetwood Mini PURPLE PINK
1010 DIXIE CUP Thu Aug 8 18:30 Kennedy Park RED YELLOW
694 GU9/10 Thu Aug 8 19:00 Woodington PINK BLACK
693 GU9/10 Thu Aug 8 19:00 Rayfield MAROON YELLOW
692 GU9/10 Thu Aug 8 19:00 Meadow Glen KELLY GREEN ROYAL BLUE
695 GU9/10 Thu Aug 8 19:00 Barondale Park WHITE ORANGE
139 BU6 Thu Aug 8 19:20 Bloor Athletics #1 RED BLACK
210 BU7 Thu Aug 8 19:20 Bloor Athletics #6 TEAL GOLD
209 BU7 Thu Aug 8 19:20 Bloor Athletics #5 SKY BLUE KELLY GREEN
208 BU7 Thu Aug 8 19:20 Bloor Athletics #4 ROYAL BLUE MAROON
140 BU6 Thu Aug 8 19:20 Bloor Athletics #2 SKY BLUE ORANGE
56 MICRO 3/4 Sat Aug 10 10:00 Bloor Athletics #1 GOLD RED
57 MICRO 3/4 Sat Aug 10 10:00 Bloor Athletics #2 ORANGE PINK
59 MICRO 3/4 Sat Aug 10 10:00 Bloor Athletics #4 ROYAL BLUE BLACK
58 MICRO 3/4 Sat Aug 10 10:00 Bloor Athletics #3 PURPLE SKY BLUE
60 MICRO 3/4 Sat Aug 10 10:00 Bloor Athletics #5 WHITE LIME GREEN
888 DIV A Sun Aug 11 17:00 Iceland 1 GNFC Gold Team
808 DIV B Sun Aug 11 17:00 Paramount Fine Foods Centre 1 D-Gents Freedom FC
844 DIV C Sun Aug 11 17:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Babcialona Etobicoke Blizzards
845 DIV C Sun Aug 11 19:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Garnetwood Legends Ballotelletubies
809 DIV B Sun Aug 11 19:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Oatmeal FC FC Kanhellenic
890 DIV A Sun Aug 11 19:00 Iceland 2 Platinum Ponies SCFC
889 DIV A Sun Aug 11 19:00 Iceland 1 Loosescrews 151 FC
891 DIV A Sun Aug 11 21:00 Iceland 1 TCT FC PFC
810 DIV B Sun Aug 11 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Tottenham Hotguys Rushton United
846 DIV C Sun Aug 11 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Malicki Sanchez Just Finish FC
980 DIXIE CUP Mon Aug 12 18:30 Alison Park RED SILVER
986 DIXIE CUP Mon Aug 12 18:30 Fleetwood Large SKY BLUE FOREST GREEN
981 DIXIE CUP Mon Aug 12 18:30 Garnetwood YELLOW ROYAL BLUE
272 BU8 Mon Aug 12 18:30 Bloor Athletics #1 GOLD ROYAL BLUE
987 DIXIE CUP Mon Aug 12 18:30 Rathwood WHITE BLACK
273 BU8 Mon Aug 12 18:30 Bloor Athletics #2 LIME GREEN MAROON
274 BU8 Mon Aug 12 18:30 Bloor Athletics #3 ORANGE SKY BLUE
722 GU11/12 Mon Aug 12 19:00 Kennedy Park PURPLE YELLOW
723 GU11/12 Mon Aug 12 19:00 Fleetwood Mini RED PINK
275 BU8 Mon Aug 12 19:20 Bloor Athletics #1 SILVER BLACK
276 BU8 Mon Aug 12 19:20 Bloor Athletics #2 WHITE KELLY GREEN
477 GU5/6 Tue Aug 13 18:30 Bloor Athletics #2 PINK PURPLE
478 GU5/6 Tue Aug 13 18:30 Bloor Athletics #3 RED TEAL
780 GU7/8 Tue Aug 13 18:30 Bloor Athletics #5 LIME GREEN MAROON
779 GU7/8 Tue Aug 13 18:30 Bloor Athletics #4 GOLD PINK
781 GU7/8 Tue Aug 13 18:30 Bloor Athletics #6 ORANGE ROYAL BLUE
476 GU5/6 Tue Aug 13 18:30 Bloor Athletics #1 LIME GREEN ROYAL BLUE
997 DIXIE CUP 16 Tue Aug 13 18:30 Fleetwood Large FOREST GREEN ROYAL BLUE
383 BU11 Tue Aug 13 19:00 Fleetwood Mini ROYAL BLUE YELLOW
384 BU11 Tue Aug 13 19:00 Kennedy Park WHITE BLACK
312 BU9 Tue Aug 13 19:00 Woodington WHITE ROYAL BLUE
310 BU9 Tue Aug 13 19:00 Meadow Glen BLACK YELLOW
311 BU9 Tue Aug 13 19:00 Rayfield MAROON KELLY GREEN
479 GU5/6 Tue Aug 13 19:20 Bloor Athletics #1 SKY BLUE GOLD
782 GU7/8 Tue Aug 13 19:20 Bloor Athletics #4 PURPLE BLACK
783 GU7/8 Tue Aug 13 19:20 Bloor Athletics #5 KELLY GREEN SKY BLUE
480 GU5/6 Tue Aug 13 19:20 Bloor Athletics #2 WHITE ORANGE
94 BU5 Wed Aug 14 18:30 Bloor Athletics #1 BLACK WHITE
95 BU5 Wed Aug 14 18:30 Bloor Athletics #2 RED ORANGE
96 BU5 Wed Aug 14 18:30 Bloor Athletics #3 SKY BLUE ROYAL BLUE
989 D CUP FINALS Wed Aug 14 18:30 Rathwood 2ND DIV A WINNER DIV B
1006 DIXIE CUP Wed Aug 14 18:30 Fleetwood Large YELLOW PURPLE
1005 DIXIE CUP Wed Aug 14 18:30 Garnetwood PINK RED
988 D CUP FINALS Wed Aug 14 18:30 Alison Park WINNER DIV A 2ND DIV B
358 BU10 Wed Aug 14 19:00 Meadow Glen RED SILVER
419 BU12 Wed Aug 14 19:00 Applewood Park ROYAL BLUE RED
357 BU10 Wed Aug 14 19:00 Barondale Park BLACK WHITE
359 BU10 Wed Aug 14 19:00 Rayfield SKY BLUE ROYAL BLUE
360 BU10 Wed Aug 14 19:00 Woodington YELLOW ORANGE
418 BU12 Wed Aug 14 19:00 Kennedy Park NAVY BLUE YELLOW
420 BU12 Wed Aug 14 19:00 Fleetwood Mini WHITE SILVER
939 BU6 Wed Aug 14 19:20 Bloor Athletics #1 WHITE BLACK
947 BU7 Wed Aug 14 19:20 Bloor Athletics #2 WHITE GOLD
948 BU7 Wed Aug 14 19:20 Bloor Athletics #3 SKY BLUE MAROON
142 BU6 Thu Aug 15 18:30 Bloor Athletics #2 KELLY GREEN RED
211 BU7 Thu Aug 15 18:30 Bloor Athletics #4 GOLD BLACK
212 BU7 Thu Aug 15 18:30 Bloor Athletics #5 LIME GREEN KELLY GREEN
213 BU7 Thu Aug 15 18:30 Bloor Athletics #6 MAROON ORANGE
141 BU6 Thu Aug 15 18:30 Bloor Athletics #1 BLACK SKY BLUE
1013 DIXIE CUP Thu Aug 15 18:30 Fleetwood Mini YELLOW PURPLE
1012 DIXIE CUP Thu Aug 15 18:30 Kennedy Park PINK RED
999 D CUP FINALS Thu Aug 15 18:30 Fleetwood Large WINNER DIV B 2ND DIV A
998 D CUP FINALS Thu Aug 15 18:30 Garnetwood WINNER DIV A 2ND DIV B
696 GU9/10 Thu Aug 15 19:00 Meadow Glen BLACK WHITE
699 GU9/10 Thu Aug 15 19:00 Barondale Park YELLOW KELLY GREEN
698 GU9/10 Thu Aug 15 19:00 Woodington ROYAL BLUE ORANGE
697 GU9/10 Thu Aug 15 19:00 Rayfield MAROON PINK
143 BU6 Thu Aug 15 19:20 Bloor Athletics #1 ROYAL BLUE ORANGE
216 BU7 Thu Aug 15 19:20 Bloor Athletics #6 WHITE TEAL
215 BU7 Thu Aug 15 19:20 Bloor Athletics #5 SKY BLUE SILVER
214 BU7 Thu Aug 15 19:20 Bloor Athletics #4 ROYAL BLUE PURPLE
144 BU6 Thu Aug 15 19:20 Bloor Athletics #2 WHITE GOLD
990 D CUP FINALS Sat Aug 17 09:00 Iceland 2 WINNER SEMI 1 WINNER SEMI 2
1007 D CUP FINALS Sat Aug 17 09:30 Iceland 1 1ST PLACE 2ND PLACE
971 MICRO 3/4 Sat Aug 17 10:00 Bloor Athletics #1 BLACK GOLD
972 MICRO 3/4 Sat Aug 17 10:00 Bloor Athletics #2 LIME GREEN SKY BLUE
973 MICRO 3/4 Sat Aug 17 10:00 Bloor Athletics #3 PINK RED
975 MICRO 3/4 Sat Aug 17 10:00 Bloor Athletics #5 WHITE PURPLE
974 MICRO 3/4 Sat Aug 17 10:00 Bloor Athletics #4 ROYAL BLUE ORANGE
1000 D CUP FINALS Sat Aug 17 11:00 Iceland 2 WINNER SEMI 1 WINNER SEMI 2
892 DIV A Sun Aug 18 17:00 Iceland 1 151 FC TCT FC
847 DIV C Sun Aug 18 17:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Ballotelletubies Malicki Sanchez
811 DIV B Sun Aug 18 17:00 Paramount Fine Foods Centre 1 FC Kanhellenic Tottenham Hotguys
848 DIV C Sun Aug 18 19:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Etobicoke Blizzards Garnetwood Legends
894 DIV A Sun Aug 18 19:00 Iceland 2 Platinum Ponies Gold Team
812 DIV B Sun Aug 18 19:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Freedom FC Oatmeal FC
893 DIV A Sun Aug 18 19:00 Iceland 1 Loosescrews PFC
895 DIV A Sun Aug 18 21:00 Iceland 1 SCFC GNFC
813 DIV B Sun Aug 18 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Rushton United D-Gents
849 DIV C Sun Aug 18 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Just Finish FC Babcialona
909 DIV A Fri Aug 23 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Loosescrews GNFC
908 DIV A Fri Aug 23 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 151 FC Gold Team
911 DIV A Fri Aug 23 21:00 Iceland 2 SCFC PFC
910 DIV A Fri Aug 23 21:00 Iceland 1 Platinum Ponies TCT FC
896 DIV A Sun Aug 25 17:00 Iceland 1 GNFC Platinum Ponies
814 DIV B Sun Aug 25 17:00 Paramount Fine Foods Centre 1 FC Kanhellenic Rushton United
966 DIV C Sun Aug 25 17:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Ballotelletubies Just Finish FC
851 DIV C Sun Aug 25 19:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Garnetwood Legends Babcialona
897 DIV A Sun Aug 25 19:00 Iceland 1 Gold Team TCT FC
815 DIV B Sun Aug 25 19:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Oatmeal FC D-Gents
898 DIV A Sun Aug 25 19:00 Iceland 2 PFC 151 FC
899 DIV A Sun Aug 25 21:00 Iceland 1 SCFC Loosescrews
965 DIV B Sun Aug 25 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Tottenham Hotguys Freedom FC
852 DIV C Sun Aug 25 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Malicki Sanchez Etobicoke Blizzards
853 DIV C Sun Sep 8 17:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Babcialona Malicki Sanchez
817 DIV B Sun Sep 8 17:00 Paramount Fine Foods Centre 1 D-Gents Tottenham Hotguys
900 DIV A Sun Sep 8 17:00 Iceland 1 151 FC SCFC
901 DIV A Sun Sep 8 19:00 Iceland 1 Gold Team PFC
902 DIV A Sun Sep 8 19:00 Iceland 2 Platinum Ponies Loosescrews
854 DIV C Sun Sep 8 19:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Etobicoke Blizzards Ballotelletubies
818 DIV B Sun Sep 8 19:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Freedom FC FC Kanhellenic
855 DIV C Sun Sep 8 21:00 Paramount Fine Foods Centre 2 Just Finish FC Garnetwood Legends
819 DIV B Sun Sep 8 21:00 Paramount Fine Foods Centre 1 Rushton United Oatmeal FC
903 DIV A Sun Sep 8 21:00 Iceland 1 TCT FC GNFC